Archivace

Připravili jsme pro Vás přehledný manuál světem archivace.

Plastové složky, boxy:

V této sekci naleznete plastové obaly, desky a kapsičky pro archivaci průkazu a malých předmětů, lze použít také pro dárková balení. Dále také prospektové obaly a eurofolie, plastové boxy určené pro přenos dokumentu, které ocení zejména advokáti, obchodní zástupci, ale také školáci. Dále zde naleznete psací podložky a kancelářské desky, které Vám budou výbornými partnery ať už při prezentaci a poradách, tak při expedici nebo běžných pracovních záležitostech.


Mapy,desky,rychlovazače:

Rychlovazače z kartonu či prešpánu, kartonové mapy nebo 3 klopé desky? Vše pro rychlou archivaci a přenos dokumentů naleznete právě v této sekci.


Pořadače:

Pořadače nebo také lidově šanony dělíme na pákové a kroužkové, podle mechanizace vazby a držení dokumentů. Pákové pořadače se hodí tam, kde se nepředpokládá častá manipulace s dokumenty, naopak kroužkové se hodí právě tam, kde je předpokládaná častá operace s obsahem. Kromě základní nabídky pořadačů nabízíme také speciální pořadače pro nejnáročnější zákazníky, kteří mají požadavky na speciální doplňky nebo příslušenství integrované v pořadačích.


Doplňky k pořadačům:

Zde naleznete doplňky pro snadnější přehlednost v pořadači jako jsou rejstříky a rozdružovače, ale také doplňkové úchyty, které zjednodušují manipulaci s pořadačem, nebo rejstříky, které jednak zjednodušují orientace, ale umožňují použít jeden pořadač vícekrát.


Krátkodobá a střednědobá archivace:

Krabice vhodné ke skladování katalogu, pákových pořadačů a mnoho dalšího. Vybíráme vždy zboží od prověřených výrobců, aby vaše dokumenty byli v bezpečí před prachem a jinými okolními vlivy a zároveň dbáme na kvalitu provedení všech produktů.


Dlouhodobá archivace:

Produkty vhodné pro náročné a dlouhodobé archivování dokladů. Odolné i vůči extrémním klimatickým podmínkám. Jedinečná konstrukce zamezuje vnikání prachu. K výrobě použita speciální archivnická lepenka, odolávající i extrémním klimatickým podmínkám.